×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Wiązarka MAX RB398 S

Cena: 11 983,50 zł
Brutto

Wiązarka MAX RB398S służy do wiązania prętów zbrojeniowych, za pomocą drutu MAX TW898. Wiązanie wykonywane jest w formie  3-splotowego węzła, w czasie 5 razy krótszym niż przy wiązaniu ręcznym.

Ilość
Produkt dostępny

Wiązarka MAX RB398S

Zalety modelu MAX RB398S:

  • bezszczotkowy silnik elektryczny zapewnia wyższą wydajność i dłuższą żywotność.
    Nie wymaga napraw spowodowanych zużyciem szczotek, lub zanieczyszczenia komutatora

  • akumulator litowo-jonowy ma brak efektu pamięci, dzięki czemu można go ładować w każdej chwili

  • 50% mocniejsze wiązanie w stosunku do poprzedniej wiązarki RB398

  • akumulator pozwalający na wykonanie 3500 splotów z jednego ładowania

  • 6 STOPNIOWA REGULACJA SIŁY WIĄZANIA

Zastosowanie:

  • fundamenty budynków
  • stropy, wieńce, belki
  • budownictwo mieszkaniowe
  • budownictwo przemysłowe
  • infrastruktura drogowa
  • montaż ogrzewania podłogowego

Specyfikacja:

model

RB398S

waga

2,3 kg

wymiary

305x105x290 mm

liczba splotów ze szpuli

120

średnica wiązanych prętów

20-39 mm

ilość splotów na węzeł

3 sploty

szybkość zawiązywania węzła

0,9s

liczba splotów z ładowania jednego akumulatora

3500 szt

czas ładowania baterii pełne ładowanie-35 min, 90% baterii - 35 mi
rodzaj baterii

LI-LON

Zestaw zawiera:

  • wiązarkę MAX RB398S
  • 2 akumulatory
  • ładowarkę szybkiego ładowania
  • walizkę transportową
  • uchwyt do zamocowania na pasku
ID Kod części Nazwa części Cena
1 BB40112 BOLT 3X6 1,61 zł
2 BB86701 TORX BOLT 3X5 3,40 zł
3 RB70404 ARM B UNIT(397) 148,82 zł
4 RB11999 WIRE GUIDE B(397) 197,93 zł
5 RB12000 CUTTER 219,30 zł
6 JJ10109 E-RING 2 0,90 zł
7 RB12090 CUTTER LEVER B(397) 11,89 zł
8 JJ10514 E-RING 3 CF 0,90 zł
9 RB12005 CUTTER LEVER A(397) 12,44 zł
10 FF51647 PIN 1647 12,80 zł
11 RB12710 SHAFT 34,43 zł
12 RB12004 CONNECTING ROD(397) 33,44 zł
13 RB12780 PIN 24,62 zł
14 RB70794 WIRE GUIDE A(397) 60,80 zł
15 RB12121 FIXED CUTTER (N) 106,17 zł
16 RB70493 CUTTER PLATE UNIT 25,87 zł
17 RB12781 PLATE 9,31 zł
18 RB81304 ARM A UNIT 348,42 zł
19 RB11997 LEAF SPRING(397) 20,45 zł
20 AA25113 PAN-HEAD SCREW 2X4 0,90 zł
21 RB70741 ARM ASSY(398S) 1282,18 zł
22 KK33413 SPRING 3413 3,40 zł
23 BB40839 HEX SOCKET HEAD CAP SCREW M46X16 MEC 2,60 zł
24 RB12007 PIPE SPONGE 1,89 zł
26 JJ10101 E-RING 4 0,90 zł
27 RB81136 PIPE ASSY 61,20 zł
28 RB70565 CURL GUIDE UNIT (399A) 148,72 zł
29 RB12010 CURL GUIDE COVER 12,89 zł
30 KK33365 TORSION SPRING 18,71 zł
31 RB12110 STOPPER SHAFT 57,13 zł
32 RB70567 CURL GUIDE ASSY(399A) 231,73 zł
33 RB11816 HOOK 205,95 zł
34 RB81113 WS PIN 2.5X10 3,42 zł
35 RB12014 KEY 52,55 zł
36 RB12017 SLEEVE A 224,22 zł
37 RB12279 SLEEVE GUIDE 43,98 zł
38 RB70675 TIP AXIS B 256,36 zł
39 FF31599 PIN 1599 34,43 zł
40 KK23730 COMP. SPRING 3730 2,69 zł
41 RB12708 TIP AXIS A 193,68 zł
42 RB12785 SLEEVE B 218,94 zł
43 RB12789 CUTTER RING 22,92 zł
44 RB12091 CUTTER RING GUIDE 45,04 zł
45 JJ21011 C-RING 14 1,70 zł
46 RB81314 TIP AXIS ASSY 1598,36 zł
47 RB12020 SPRING COLLAR 10,54 zł
48 KK29026 COMP. SPRING 9026 4,30 zł
49 RB12019 BUMPER 5,68 zł
51 JJ21603 C-RING 20 1,70 zł
52 RB10338 INTERNAL GEAR 8,75 zł
53 RB12783 RING 28,03 zł
54 RB70745 PLANET CAGE UNIT 160,28 zł
55 FF31589 PIN 1589 2,24 zł
56 RB10341 PLANET GEAR 8,75 zł
57 RB10484 GEAR PRESS WHEEL 2,60 zł
58 RB70736 SUN GEAR UNIT 104,32 zł
59 RB70734 TWISTING MOTOR 625,91 zł
60 EE31131 PLATE WASHER 1-3 CF 0,90 zł
61 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,61 zł
62 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
63 RB70710 SENSOR CURCUIT BOARD F UNIT 168,79 zł
64 RB81347 REEL GUIDE ASSY 119,54 zł
66 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,90 zł
67 BB41706 BOLT 4X10 2,24 zł
68 FF31563 PIN 1563 6,72 zł
69 KK34089 SPRING 4089 2,60 zł
70 RB70719 RATCHET COVER ASSY 199,24 zł
71 BB40720 BOLT 3X12 3,40 zł
72 RB12791 SPECIFICATION LABEL 5,91 zł
73 RB70705 MOTOR COVER ASSY (398S) 28,92 zł
74 FF41871 STEP PIN 11871 21,31 zł
75 KK34067 TORSION SPRING 4067 12,00 zł
76 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,70 zł
77 BB40714 BOLT 3X50 4,30 zł
78 RB12031 JOINT 7,58 zł
79 AA21419 SCREW 3X8 2,15 zł
80 RB81305 REEL HOLDER ASSY 50,95 zł
82 RB12038 REEL STOPPER SPRING 4,33 zł
83 EE39184 PLATE WASHER 3.1X11.8X1 0,90 zł
84 RB12035 REEL STOPPER 7,04 zł
85 FF21240 PIN 2.5X6 0,90 zł
86 RB12036 STOPPER PLATE 6,13 zł
87 RB70427 REEL STOPPER ASSY 14,51 zł
88 RB70770 REEL MAGAZINE ASSY 178,91 zł
89 RB12772 PLATE B 12,80 zł
90 BB41707 BOLT 4X16 2,24 zł
91 EE11103 SPRING WASHER 2-4 0,90 zł
92 EE39825 WASHER 4.5X7.4X0.8 4,12 zł
93 KK24175 COMP. SPRING 4175 3,40 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
95 RB10359 FEEDING GEAR B2 291,56 zł
96 RB10362 RELEASE LEVER 42,09 zł
97 FF41809 STEP PIN 1809 15,31 zł
98 RB12852 HOLLOW PIN 22,92 zł
99 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
100 RB10357 FEEDING GEAR B1 340,09 zł
102 RB12766 WIRE GUIDE C 30,53 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
104 RB12761 PARTITION PLATE 9,31 zł
105 RB12765 PARTITION SPONGE 0,90 zł
106 EE31133 WASHER 3.5X9X0.5 0,90 zł
107 RB70509 FEEDING GEAR A ASSY 111,03 zł
108 RB70729 FEEDING MOTOR ASSY 452,02 zł
109 RB81312 FEEDING ASSY 657,25 zł
110 RB12773 JAW A 102,84 zł
111 KK33420 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
112 RB12775 JAW BASE 22,48 zł
113 FF41822 STEP PIN 1822 9,31 zł
114 RB12774 JAW B 83,82 zł
115 RB70739 JAW BASE ASSY 245,44 zł
116 RB12769 ROTARY PIN 122,94 zł
117 RB81308 SOLONOID ASSY 190,82 zł
118 FF41876 STEP PIN 1876 6,72 zł
120 FF52119 HOLLOW PIN 2119 12,00 zł
121 RB12029 ROTARY PLATE 22,89 zł
122 FF21620 PIN 2X12 0,90 zł
123 RB70771 BRAKE ASSY 323,79 zł
124 BB40712 BOLT 4X8 3,40 zł
125 RB12770 REEL PRESS 29,37 zł
126 KK33373 SPRING 3373 3,40 zł
127 AA22522 SCREW 3X8 0,90 zł
128 ZS00034 MAIN SWITCH UNIT(441) 83,99 zł
129 RB12796 LABEL TORQUE DIAL 23,73 zł
130 RB12814 HARNESS COVER 5,01 zł
131 RB70750 SWITCH BASE ASSY 388,44 zł
132 RB12054 STEP PIN 10,54 zł
133 RB12053 RELEASE STOPPER 7,04 zł
134 RB12055 STOPPER BASE 10,54 zł
135 RB12056 SPONGE F 3,42 zł
136 RB81139 STOPPER BASE ASSY 32,63 zł
137 KK29133 COMPRESSION SPRING 9133 2,60 zł
138 BB40710 BOLT 3X8 3,40 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,40 zł
141 RB12771 PLATE A 24,62 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
143 RB12521 NOTICE LABEL 5,01 zł
144 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,90 zł
145 RB12745 REEL PROTECTOR 17,01 zł
146 BB41503 BOLT 3X8 3,40 zł
147 RB11979 COVER L(397) 25,87 zł
149 RB11987 WINDOW 11,00 zł
148 RB81350 FRAME L ASSY(398S) 476,64 zł
150 RB12826 CONNECTOR BASE 8,42 zł
151 RB12827 CONNECTOR COVER 7,61 zł
152 AA05572 SCREW 3X8 0,90 zł
153 RB12080 TRIGGER (397) 10,54 zł
154 KK23656 COMPRESSION SPRING 3656 2,78 zł
155 RB12101 TRIGGER LOCK LEVER(397) 5,68 zł
156 RB81349 SWITCH HARNESS UNIT 270,51 zł
159 RB12744 SWITCH BLOCK 6,72 zł
160 RB81341 MAIN CIRCUIT BOARD UNIT 933,76 zł
161 KK23604 COMPRESSION SPRING 3604 2,60 zł
162 RB12813 FRONT HARNESS COVER 5,91 zł
163 RB70697 ELECTRODE UNIT 133,87 zł
165 RB11981 COVER R (397) 25,87 zł
166 RB12689 WARNING LABEL 5,68 zł
167 RB11985 USAGE LABEL 3,79 zł
169 RB12742 398S LABEL 7,61 zł
171 RB70706 FRAME R ASSY(398S) 201,83 zł
173 RB81184 BELT HOOK ASSY 34,74 zł
174 RB12752 LED COVER 74,68 zł
176 RB12661 BRAND PLATE 15,41 zł
8 JJ10514 E-RING 3 CF 0,90 zł
33 RB11816 HOOK 205,95 zł
26 JJ10101 E-RING 4 0,90 zł
62 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
62 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
62 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
65 AA09501 KNURLED TIGHT 3X6 CF 0,90 zł
66 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,90 zł
66 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,90 zł
62 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
66 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,90 zł
66 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,90 zł
65 AA09501 KNURLED TIGHT 3X6 CF 0,90 zł
65 AA09501 KNURLED TIGHT 3X6 CF 0,90 zł
65 AA09501 KNURLED TIGHT 3X6 CF 0,90 zł
67 BB41706 BOLT 4X10 2,24 zł
35 RB12014 KEY 52,55 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
99 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
26 JJ10101 E-RING 4 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
111 KK33420 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
113 FF41822 STEP PIN 1822 9,31 zł
120 FF52119 HOLLOW PIN 2119 12,00 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
144 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,90 zł
144 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,90 zł
144 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,90 zł
146 BB41503 BOLT 3X8 3,40 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
144 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,90 zł
152 AA05572 SCREW 3X8 0,90 zł
152 AA05572 SCREW 3X8 0,90 zł
47 RB12020 SPRING COLLAR 10,54 zł

Zobacz także

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło