×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Wkrętarka MAX HVR41G4

Cena: 4 364,50 zł
Brutto

To wkrętarka wysokociśnieniowa Japońskiej firmy MAX. Cechuje ją niezwykła szybkość i niska waga. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu autorskiego systemu mocowania, który łączy w sobie wbijanie i wkręcanie, znacznie przyśpieszając pracę. Służy do wbijania gwoździ o wymiarach 3.5-4.0mm szer., 25-41mm dł.

Ilość
Produkt dostępny

Wkrętarka MAX HVR41G4

Cechy:

  • dźwignia zmiany materiału: drewno/metal

  • wkręcanie wkrętów pod kątem

  • łatwa w obsłudze dźwignia sterowania głębokością

  • uchwyt podtrzymujący śrubę w celu zapewnienia równomiernego i prostego wkręcania bez odchyleń

  • plastikowe taśmy łączące ułatwiają wkręcanie śrub, które trwa zaledwie 0,06 s

Zastosowanie:

  • mocowanie płyt gipsowych do belek metalowych i drewnianych

  • okładziny

Specyfikacja:

model HVR41G4
producent MAX Japonia
waga 1,9 kg
wymiary 312 (Wys.) x 116 (Szer.) x 300 (Dł.) mm
pojemność 100 sztyftów
ciśnienie robocze 18-23 barów
zużycie powietrza 1.9l /cykl przy 23 barach ciśnienia roboczego
ID Kod części Nazwa części Cena Akcja
1 BB40210 SCREW M5X20 2,08 zł
2 FS14449 CYLINDER CAP PROTECTOR 29,03 zł
3 FS13774 INSTRUCTION LABEL 7,75 zł
4 BB41406 SCREW 4X8 1,54 zł
5 FS14377 DIAL PLATE 7,31 zł
6 FS14376 DIAL GUIDE 10,18 zł
7 LL71806 STEEEL BALL 3 1,54 zł
8 KK23981 COMPRESSION SPRING 3981 1,98 zł
9 FS14375 CHANGEOVER DIAL 9,83 zł
10 FF31581 PIN 1581 5,14 zł
11 FS14347 CYLINDER CAP 124,56 zł
12 FS14351 CYLINDER CAP SEAL 21,54 zł
13 FS13447 EXHAUST SEAL 7,31 zł
14 FS14348 HEAD VALVE GUIDE A 10,64 zł
15 HH19763 O-RING A 2X39.5 9,02 zł
16 KK23650 COMP SPRING 3650 2,35 zł
17 HH11147 O-RING ARP568-119 N10013 8,65 zł
18 FS13451 HEAD VALVE PISTON 67,24 zł
19 HH19708 O-RING A 2.6X39.5 7,31 zł
20 FS13452 HEAD VALVE GUIDE B 33,71 zł
21 HH14151 O-RING AS568-029 5,14 zł
22 HH14159 O-RING AS568-127 7,31 zł
23 FS14350 PISTON STOP HOLDER 72,20 zł
24 HH19707 O-RING A1.4X2.5 3,15 zł
25 FS14346 CHANGEOVER SHAFT 19,74 zł
26 FS13448 PISTON STOP 19,74 zł
27 HH11224 O-RING B P14 3,69 zł
28 FS14400 PISTON CAP 76,16 zł
29 HH19117 O-RING A 1.5X8 9,29 zł
30 FS13820 PISTON BAND 3,42 zł
31 FS91341 BIT B41X2 FOR TURBO DRIVER 396,59 zł
32 FF31539 STRAIGHT PIN 1539 3,42 zł
33 FS14387 MAIN PISTON 49,40 zł
34 HH11131 O-RING AP11 3,15 zł
36 HH11108 O-RING AP22 3,15 zł
37 FS14352 CYLINDER 156,03 zł
38 FS14353 CHECK VALVE 8,56 zł
39 HH19170 O-RING A 1.5X18.2 2,08 zł
40 FS13458 CYLINDER RING SEAL 8,65 zł
41 HH14028 O-RING AS568-028 5,23 zł
42 FS14354 CYLINDER GUIDE 20,73 zł
43 FS13808 CHECK VALVE B 5,85 zł
44 FS13464 BUMPER 17,31 zł
45 FS13559 BIT GUIDE 21,91 zł
46 FS13561 BIT RING 5,14 zł
47 EE39910 PLAIN WASHER 8.5X15X1 0,90 zł
48 FS14369 BODY PROTECTOR 24,34 zł
50 HA10971 GRIP COVER 26,76 zł
52 FS14384 LOGOTYPE LABEL 9,02 zł
53 FS13775 OIL CAUTION LABEL 7,31 zł
54 HH19131 O-RING A 1.9X9.2 4,69 zł
55 FS14360 STOP VALVE CAP 3,69 zł
56 HH19746 O-RING A 1.5X15.5 7,31 zł
57 KK23980 COMPRESSION SPRING 3980 14,15 zł
58 FS14362 STOP VALVE PISTON 8,56 zł
59 HH19754 O-RING A 1.9X11 4,42 zł
60 KK23954 COMPRESSION SPRING 3954 1,98 zł
61 HH12105 O-RING 1A 1.5 X 12.8 N5521 3,15 zł
62 FS14381 STOP VALVE STEM GUIDE 4,42 zł
63 FS81058 STOP VALVE STEM ASSY 49,40 zł
64 HH11165 O-RING ARP568-012 1,54 zł
65 FS14359 STOP VALVE HOUSING 15,68 zł
66 KK23982 COMPRESSION SPRING 3982 1,98 zł
67 FS14380 ADJUST COLLAR 5,14 zł
68 FS14700 ADJUST NUT 44,71 zł
69 HN10026 ADJUST DIAL 3,43 zł
70 CN33995 STOPPER 3,15 zł
71 HH11903 O-RING 1A1.2X4 2,08 zł
72 FS14364 CONTACT BOLT 17,58 zł
73 FS14366 SELECTOR SWITCH 73,73 zł
74 FS14365 SELECTOR SHAFT B 9,83 zł
75 KK23955 COMPRESSION SPRING 3955 1,98 zł
76 FS14367 WASHER 5,77 zł
77 FS14368 STOP VALVE COVER 9,83 zł
79 BB41408 BUTTON SCREW 5X8 3,15 zł
80 HH11117 O-RING AP8 CN65033 1,54 zł
81 FS13556 PIPE 7,31 zł
82 CN35074 TRIGGER LOCK DIAL 3,60 zł
83 KK23507 SPRING 3507 1,54 zł
84 CN35075 TRIGGER LOCK LEVER 3,69 zł
85 FF21254 PIN 3 X 28 N10038 1,54 zł
86 FF21279 PIN 3X26 0,90 zł
87 FS70125 GEAR GUIDE A UNIT 115,19 zł
88 FF31538 PIN 1538 3,15 zł
89 FS14337 GEAR ROLLER 9,83 zł
90 FS14336 GEAR E 130,16 zł
91 FS14373 GEAR GUIDE B 26,76 zł
92 HH19720 O-RING A 1.5X11.5 2,08 zł
93 TA16092 TRIGGER VALVE HOUSING 3,69 zł
94 HH19721 O-RING 1A 1.5X13.6 2,52 zł
95 HH11119 O-RING AP6 N10027 1,54 zł
96 HH11209 O-RING 1BP7 N10028 2,08 zł
97 TA16091 PILOT VALVE 8,65 zł
98 HH11113 O-RING AP9 N5528 1,54 zł
100 KK23666 COMPRESSION SPRING 3666 1,54 zł
101 HH11901 O-RING 1.4 X 2.5 CN65020 1,54 zł
102 TA16090 TRIGGER VALVE STEM 6,13 zł
103 TA16089 TRIGGER VALVE CAP 3,69 zł
105 TA17137 CONTACT LEVER 9,46 zł
106 FF22412 ROLL PIN 3X12 0,90 zł
107 TA17136 TRIGGER 6,22 zł
109 CN34800 LEVER 3,42 zł
110 KK23282 COM. SPRING 3282 2,34 zł
111 CN34500 LEVER SPRING 9,46 zł
112 FS14399 ARM GUIDE PIN 5,14 zł
113 CN36243 ARM GUIDE 9,46 zł
114 KK29027 COMPRESSION SPRING 9027 3,15 zł
115 CN36244 CONTACT ARM A 11,08 zł
116 FS81087 AIR MOTOR 1075,76 zł
117 FS14389 CONTACT PIN 6,22 zł
118 FS14340 CONTACT ARM B 28,30 zł
119 FS14342 ROLLER A 5,14 zł
120 KK29013 COMPRESSION SPRING 9013 1,98 zł
121 JJ10104 E-RING 2.3 0,90 zł
123 FS13554 PIPE 14,15 zł
124 HH19913 O-RING1.8X8 2,98 zł
125 FS14335 BLOCK PLATE 31,45 zł
126 KK33368 TORSION SPRING 3368 1,54 zł
127 FS14341 ROLLER PIN 7,31 zł
128 FS70076 GEAR C UNIT 69,14 zł
129 FS70074 GEAR B UNIT 96,53 zł
130 FS70075 GEAR BOX B ASSY 45,61 zł
131 AA04504 TAP TIGHT (B)4X16 CF 1,54 zł
134 FS81052 FILTER ASSY 22,80 zł
136 FS14334 EXHAUST FILTER 1 3,15 zł
137 FS14333 EXHAUST FILTER 2 8,56 zł
138 FS14657 MOTOR BRACKET SEAL 8,56 zł
139 FS14329 MOTOR BRACKET 24,34 zł
140 AA21574 PAN HEAD SCREW 4X12 CF 0,90 zł
141 BB40223 SCREW M5X16 2,08 zł
142 FS13544 END CAP SEAL 7,31 zł
144 HN10316 END PLUG CAP 3,15 zł
145 HN70264 AIR PLUG H-FPM 191,89 zł
146 CN35200 HOOK 6,22 zł
147 KK29042 COMPRESSION SPRING 9042 1,98 zł
148 FS14343 ROLLER B 5,77 zł
149 FS70173 CONTACT ARM C UNIT 102,13 zł
150 BB41409 SCREW M5X6 3,69 zł
151 HH11115 O-RING AP3 N10032/N5569 1,54 zł
152 FS14659 NOSE 528,46 zł
153 FS70171 DOOR 36,32 zł
154 FF41819 SETP PIN 1819 9,73 zł
155 EE39602 WASHER 7 1,53 zł
156 FS13529 CHECK PAWL 5,23 zł
157 KK23754 COMPRESSION SPRING 3754 1,54 zł
158 EE39625 RUBBER WASHER 5,95 zł
159 FF31606 PIN 1606 8,65 zł
160 FS14660 NOSE TOP 121,41 zł
161 FF41852 STEP PIN 1852 11,35 zł
162 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
163 KK23953 COMPRESSION SPRING 3953 1,54 zł
164 FS14791 VERTICAL GUIDE 73,73 zł
165 FS14316 CONTACT TOP 13,35 zł
166 FS13521 FEED PAWL 130,60 zł
167 KK23457 COM. SPRING 3457 1,54 zł
168 FS13523 CONTACT STOPPER 17,31 zł
169 FF41820 STEP PIN 1820 16,41 zł
170 HH19125 O-RING A1.6X4.2 CN65064 2,08 zł
171 FS14393 NOSE B 103,65 zł
172 BB40406 SCREW M5X12 0,90 zł
173 FS13522 FEED PISTON 52,73 zł
174 HH11107 O-RING AP18 2,08 zł
175 KK23899 COMP SPRING 3899 3,52 zł
176 CN37998 FEED PISTON STOP 5,77 zł
177 EE39184 PLATE WASHER 3.1X11.8X1 0,90 zł
178 FS13778 FEED FILTER 3,69 zł
179 CN37995 SPRING COLLAR 13,34 zł
180 JJ22408 C-RING 24 2,79 zł
182 FF22203 W.S. PIN 4X40(FORMER FF21222) 2,07 zł
183 FS70168 MAGAZINE UNIT 54,26 zł
184 BB40408 BOLT 5X14 1,54 zł
185 BB40310 HEX BOLT 5X16 1,54 zł
186 TT05211 MOLYKOTE GREASE EM-30L 31,55 zł
188 CC43401 NUT 0,90 zł
193 FS14397 SENSOR COVER 6,22 zł
194 AA21580 PAN HEAD SCREW 3X10 CF 0,90 zł
195 FS14318 ARM COVER 8,56 zł
196 FS14317 CONTACT TOP L 14,15 zł
197 CN31069 RELIEF VALVE STEM 2,08 zł
198 KK23100 SPRING 3100 CN65022 (OBSOLETE) 2,08 zł
199 CN35194 SPACER 3,96 zł
200 FF21205 ROLL PIN 2.5X12 N5564 0,90 zł
201 FS14821 WARNING LABEL 29,03 zł
202 AA05590 TAP TIGHT(B)4X20 CF +BIND 1,54 zł
203 FS14684 VERTICAL GUIDE BUMPER 3,15 zł
204 HH12904 O-RING A 1X6.2 N5536 3,15 zł
210 TA16138 S.T. LEVER 46,24 zł
211 KK33247 SPRING 3247 9,46 zł
212 KK33252 TORSION SPRING 3252 7,31 zł
213 CN36293 TRIGGER 21,27 zł
214 FF22402 SPRING PIN 3X16 (LIGHT LOAD) 0,90 zł
215 FS14415 CONTACT ARM A GUIDE 5,14 zł
216 CN36291 CONTACT ARM A 179,73 zł
301 FS81086 O-RING KIT 158,28 zł
302 TA80140 TRIGGER VALVE ASSY 37,67 zł
303 FS81082 BODY ASSY (HVR41G4-CE) 687,90 zł
304 FS81085 AIR MOTOR ASSY 1320,02 zł
305 FS70086 STOP VALVE ASSY 327,36 zł
306 FS70119 END CAP ASSY 699,35 zł
307 FS70132 CONTACT ARM B ASSY 52,73 zł
308 FS81083 MAGAZINE CAP ASSY 102,67 zł
309 FS81062 ST KIT 339,27 zł
162 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
163 KK23953 COMPRESSION SPRING 3953 1,54 zł
141 BB40223 SCREW M5X16 2,08 zł
147 KK29042 COMPRESSION SPRING 9042 1,98 zł
203 FS14684 VERTICAL GUIDE BUMPER 3,15 zł
167 KK23457 COM. SPRING 3457 1,54 zł
155 EE39602 WASHER 7 1,53 zł
98 HH11113 O-RING AP9 N5528 1,53 zł
119 FS14342 ROLLER A 5,14 zł
141 BB40223 SCREW M5X16 2,08 zł
113 CN36243 ARM GUIDE 9,46 zł
114 KK29027 COMPRESSION SPRING 9027 3,15 zł
106 FF22412 ROLL PIN 3X12 0,90 zł
110 KK23282 COM. SPRING 3282 2,34 zł
141 BB40223 SCREW M5X16 2,08 zł
24 HH19707 O-RING A1.4X2.5 3,15 zł
119 FS14342 ROLLER A 5,14 zł
121 JJ10104 E-RING 2.3 0,90 zł
34 HH11131 O-RING AP11 3,15 zł
24 HH19707 O-RING A1.4X2.5 3,15 zł
24 HH19707 O-RING A1.4X2.5 3,15 zł
101 HH11901 O-RING 1.4 X 2.5 CN65020 1,54 zł
39 HH19170 O-RING A 1.5X18.2 2,08 zł

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło