×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Gwoździarka MAX HS130

Cena: 7 349,25 zł
Brutto

Model gwoździarki MAX HS130 jest to konstrukcyjna gwoździarka wysokociśnieniowa do drewna.

Służy do wbijania gwoździ połączonych plastikiem pod kątem 20-21 stopni z okrągłymi łbami w rozmiarze 3,1 mm - 4,2 mm szer., 90 mm - 130 mm dł.

Ilość
Produkt dostępny

Gwoździarka do gwoździ MAX HS130

Cechy:

  • Niewielki ciężar 

  • Otwarta końcówka ułatwiająca usuwanie zatorów 

  • Obsługa jedną ręką 

  • Poręczna i kompaktowa konstrukcja 

  • Spiczaste zęby na ramieniu stykowym 

  • Blokada spustu zwiększająca bezpieczeństwo 

  • Bezobsługowy filtr tylnej nasadki (Patent DEU 19539950)(Patent UK 2294412) 

Zastosowanie 

  • Dachy 

  • Konstrukcje podłóg i ścian 

  • Konstrukcje kratownic

Specyfikacja:

model HS130
waga 4,3 kg
wymiary 427 (wys.) x 85 (szer.) x 565 (dł.) mm
pojemność 64 gwoździ
ciśnienie robocze 17 do 23 bar (250 do 320 psi)
zużycie powietrza 5,4 l /cykl przy 23 barach (320 psi) ciśnienia roboczego
ID Kod części Nazwa części Cena Akcja
2 HS10817 EXHAUST COVER 166,57 zł
3 HS70077 CYLINDER CAP UNIT 444,90 zł
4 BB40227 SCREW 6X35 3,70 zł
5 HH14040 O-RING ARP568-040 8,65 zł
6 HN10275 PISTON STOP 51,47 zł
7 HH11120 O-RING ARP568-009 CN65079 1,53 zł
8 KK23516 COMP SPRING 3516 9,46 zł
9 CN31892 SPRING SHEET 8,65 zł
10 HH19708 O-RING 1AP2.6X39.5 7,30 zł
11 HH11157 O-RING ARP568-136 850006 8,65 zł
12 HN10274 HEAD VALVE PISTON 81,48 zł
13 HH11803 O-RING P36 27,49 zł
14 HS70080 MAIN PISTON UNIT 585,06 zł
15 HN10278 CYLINDER SEAL 12,62 zł
16 HS10809 CYLINSER A 570,82 zł
17 HH12108 O-RING AG60(FORMER HH12114) 7,30 zł
18 HH12102 O-RING 1 AG 50 5,85 zł
19 HS10831 FILTER 9,55 zł
20 HS10825 NAME LABEL 9,55 zł
21 HN10310 GRIP COVER A 22,62 zł
22 CN34088 TRIGGER LOCK LEVER 14,69 zł
23 CC51002 NUT M6 1,53 zł
24 TA17024 FILTER A 36,14 zł
25 HH12118 O-RING 1AG35 3,71 zł
26 HS10802 END CAP 18,21 zł
27 HN10316 END PLUG CAP 3,15 zł
28 TT05416 AIR PLUG 72,20 zł
29 HN10322 BUFFER SEAT A 45,61 zł
30 HN10757 TRIGGER LOCK SEAL 7,66 zł
1 BB41701 SPECIAL SCREW M6X8 2,07 zł
31 FF21201 Pin 2,5x10 0,90 zł
32 HN10327 TRIGGER LOCK DIAL 3,43 zł
33 KK23507 SPRING 3507 1,54 zł
34 FF21235 SPRING PIN 3X30 1,54 zł
35 HN10311 GRIP COVER B 25,96 zł
36 EE31105 PLAIN WASHER 1-6 0,90 zł
37 BB40701 HEX BOLT 6X25 1,53 zł
38 KK33189 TORSION SPRING 3189 32,18 zł
39 HH11159 O-RING ARP568-016 86459 3,42 zł
40 HN10326 TRIGGER VALVE CAGE 30,74 zł
41 HH11151 O-RING ARP568-013 N10067 3,15 zł
42 HN10283 TRIGGER VALVE HOUSING 95,90 zł
43 HH11138 O-RING AP20 2,08 zł
44 HH11119 O-RING AP6 N10027 1,53 zł
45 HH11802 O-RING P7 5,86 zł
46 CN33627 PILOT VALVE 13,39 zł
47 HH11113 O-RING AP9 N5528 1,53 zł
48 CN31436 PILOT ORIFICE 7,30 zł
49 KK23814 COMP SPRING 3814 3,15 zł
50 HN10328 TRIGGER VALVE STEM 19,74 zł
51 HH11901 O-RING 1.4 X 2.5 CN65020 1,53 zł
52 FF30161 PIN 161 2,08 zł
53 HN10284 TRIGGER VALVE CAP 76,88 zł
54 HS10810 CYLINDER B 272,84 zł
55 HS10815 BUMPER 87,25 zł
56 BB40445 BOLT 8X35 1,53 zł
57 HN10323 NOSE BODY NUT 41,64 zł
62 HN10287 ARM GUIDE UNIT 21,90 zł
63 KK29024 COMP. SPRING 9024 4,42 zł
64 HS10814 CONTACT ARM 140,70 zł
65 HS10812 MAGAZINE GUIDE B 14,24 zł
66 HS10811 MAGAZINE GUIDE B 15,77 zł
67 HS10816 ARM COVER 18,84 zł
68 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
69 BB40456 BOLT 5X8 1,53 zł
70 HS10799 NAIL COVER 69,13 zł
71 HS10804 RUBBER WASHER 5,50 zł
72 HS10803 COLLAR 15,77 zł
73 HS10801 TAIL HANGER 51,83 zł
74 HS10824 CAUTION LABEL 9,55 zł
75 HN10286 CONTACT LEVER 19,74 zł
76 TA16329 TRIGGER 21,99 zł
77 FF22402 SPRING PIN 3X16 (LIGHT LOAD) 0,90 zł
78 HS70086 TRIGGER VALVE KIT HS130 164,50 zł
79 HS10828 WARNING LABEL 7,12 zł
80 HS10823 NAME LABEL 10,19 zł
81 HS70091 TAIL COVER UNIT 69,13 zł
82 CN31083 HOOK, DUST COVER 1,54 zł
83 BB40436 HEX.BOLT 6 X 14 1,53 zł
84 FF31190 PIN 1190 6,22 zł
85 HS10807 SPRING COLLAR 21,27 zł
86 BB42801 SCREW 6X20 1,17 zł
87 HS10822 MAGAZINE HOLDER 15,77 zł
88 KK44024 SPRING 4024 56,51 zł
89 BB40417 HEX SOC HD CAP SCREW M5X18 0,90 zł
90 HS80029 MAGAZINE 626,43 zł
91 KN12420 NAIL STOPPER B 4,42 zł
92 GN10433 NAIL STOPPER 5,23 zł
93 CC49411 SPECIAL NUT M5(REPLACES TA15554) 1,54 zł
93 CC49411 SPECIAL NUT M5(REPLACES TA15554) 1,54 zł
94 HS10800 NAIL GUIDE A 17,31 zł
95 KN12624 NAIL GUIDE B 14,15 zł
96 HS10806 PUSHER HOLDER 25,96 zł
97 GN10425 LOCK PLATE 5,86 zł
98 FF21239 PIN 4X12 1,80 zł
99 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
100 HS10805 PUSHER 22,80 zł
101 FF31603 PIN 1603 6,22 zł
102 KK23932 COMP. SPRING 3932 1,54 zł
103 HS10826 BODY HANGER 163,59 zł
104 BB40457 BOLT 6X38 FOR CC00402)(REPLACES BB40469) 2,08 zł
106 HS80028 FRAME 974,80 zł
107 HS70087 NOSE UNIT 1742,48 zł
108 HS80030 O-RING KIT 83,82 zł
7 HH11120 O-RING ARP568-009 CN65079 1,53 zł
20 HS10825 NAME LABEL 9,55 zł
36 EE31105 PLAIN WASHER 1-6 0,90 zł
11 HH11157 O-Ring ARP568-136 8,65 zł
23 CC51002 NUT M6 1,53 zł
36 TA18932 END CAP 47,15 zł
67 HS10816 ARM COVER 18,84 zł
68 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
68 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
71 HS10804 RUBBER WASHER 5,50 zł
71 HS10804 RUBBER WASHER 5,50 zł
72 HS10803 COLLAR 15,77 zł
83 BB40436 HEX.BOLT 6 X 14 1,53 zł
96 HS10806 PUSHER HOLDER 25,96 zł

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło