×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Wiązarka MAX RB441T - TWINTIER

Cena: 12 691,76 zł
Brutto

MODEL 7. GENERACJI

To przemysłowa, bezprzewodowa wiązarka Japońskiej fitmy MAX, do wiązania drutem na rolce prętów zbrojeniowych, w konstrukcjach, prefabrykatach żelbetonowych i ogrzewaniu podłogowym.

Ilość
Produkt dostępny

Wiązarka RB441T - Twintier

Cechy:

  • 200 % więcej wiązań na jednej szpuli

  • 30% szybsze wiązanie

  • 50% mocniejsze wiązanie w stosunku do poprzednich generacji wiązarek MAX

  • akumulator pozwalający na wykonanie 4000 splotów z jednego ładowania

  • wysokość wiązania to zaledwie 12mm

  • 6 STOPNI REGULACJI SIŁY WIĄZANIA

Zastosowanie:

  • fundamenty budynków

  • stropy, wieńce, belki

  • budownictwo mieszkaniowe

  • budownictwo przemysłowe

  • infrastruktura drogowa

  • montaż ogrzewania podłogowego

Specyfikacja:

model RB441T
waga 2,5 kg
wymiary 295 x 120 x330 mm
liczba splotów ze szpuli 170-265
średnica wiązanych prętów 20-44 mm
ilość splotów na węzeł 1 sploty
szybkość zawiązywania węzła 0,7s
liczba splotów z jednego ładowania akumulatora 4000 sztuk
czas ładowania baterii (pełne ładowanie) 35 min, 90% - 30min
typ akumulatora LI-LON

Zestaw zawiera:

  • wiązarka MAX RB441T

  • 2 akumulatory

  • ładowarka szybkiego ładowania

  • walizka transportowa

ID Kod części Nazwa części Cena Akcja
1 RB70618 ARM A ASSY 486,72 zł
2 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
3 AA71408 SCREW 3 X 3 0,90 zł
4 RB12633 WIRE GUIDE BASE 17,31 zł
5 RB81278 ARM A UNIT 262,83 zł
6 BB41714 BOLT 3X5 SG 3,15 zł
7 RB12636 WIRE GUIDE LEVER 12,35 zł
8 KK29117 COMPRESSION SPRING 9117 1,54 zł
9 RB70620 WIRE GUIDE UNIT 164,40 zł
10 FF41865 STEP PIN 1865 7,75 zł
11 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
12 BB40420 BOLT 4 X 16 1,17 zł
13 FF52115 HOLLOW PIN 2115 8,56 zł
14 EE39861 WASHER 4.3X9X1 4,69 zł
15 RB10770 FEED GEAR A 11,35 zł
16 FF51715 HOLLOW PIN 1715 6,22 zł
17 FF31559 PIN 1559 3,15 zł
18 RB12740 SHAFT COLLAR 17,31 zł
19 RB12653 CLUTCH B 46,96 zł
20 RB12651 CLUTCH A 51,46 zł
21 RB12652 FEEDING GEAR SHAFT A 279,15 zł
22 RB70700 FEEDING MOTOR BASE UNIT 57,42 zł
23 RB70627 FEEDING MOTOR 641,40 zł
24 JJ10514 E-RING 3 CF 0,81 zł
25 RB70625 FEEDING GEAR B UNIT 375,68 zł
26 RB12655 FEEDING GEAR SHAFT B 30,55 zł
27 RB70698 FEEDING GEAR BASE UNIT 101,32 zł
28 RB12658 SPRING BASE 53,63 zł
29 BB40824 BOLT 3X6 0,90 zł
30 RB81283 FEEDING GEAR BASE ASSY 217,94 zł
31 RB12659 LEAF SPRING 9,46 zł
32 RB70667 WIRE GUIDE C UNIT 226,50 zł
33 FF41867 STEP PIN 1867 10,18 zł
34 KK29119 COMPRESSION SPRING 9119 3,15 zł
35 RB81343 RELEASE LEVER A ASSY 413,90 zł
36 BB41715 BOLT 4X18 C 2,35 zł
37 EE11103 SPRING WASHER 2-4 0,90 zł
38 EE39825 plain washer 4.5x7.4x0.8 (replaces EE39121/EE39169) 3,69 zł
39 RB12682 RELEASE LEVER A 51,02 zł
40 RB12683 RELEASE LEVER A CAP 13,52 zł
41 FF41869 STEP PIN 1869 7,75 zł
42 FF52120 HOLLOW PIN 2117 11,81 zł
43 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
44 FF41868 STEP PIN 1868 7,75 zł
45 RB12657 RELEASE LEVER B 45,79 zł
46 JJ10510 RETAINING RING 2.3 0,90 zł
47 RB12609 HOOK L 462,75 zł
48 RB12853 CARBIDE PIN 2.5X14.8 72,56 zł
49 RB12616 SLEEVE COVER 9,46 zł
50 FF21267 SPRING PIN 2X8 0,81 zł
51 RB12610 HOOK R 445,44 zł
52 RB12614 SLEEVE A 549,82 zł
53 RB12712 KEY 43,90 zł
54 RB12611 CENTER HOOK 546,76 zł
55 FF31718 PARALLEL PIN 1718 2,35 zł
56 RB12713 KEY B 35,34 zł
57 RB12612 SLEEVE GUIDE 22,08 zł
58 RB12615 SLEEVE B 628,06 zł
59 FF21234 W.S. PIN 3 X 12 CN65055 0,91 zł
60 RB12617 CUTTER RING 180,72 zł
61 RB12618 CUTTER RING GUIDE 46,96 zł
62 JJ21606 C-RING 15 0,81 zł
63 JJ80901 C-RING 11 0,81 zł
64 RB12714 BUMPER GUIDE 26,76 zł
65 RB12619 BUMPER 15,41 zł
66 EE39859 WASHER 11.1X23.4X2 7,04 zł
67 LL11756 BEARING 6803ZZ 39,21 zł
68 JJ21603 C-RING 20 1,54 zł
69 EE39865 WASHER 20X35X1 8,56 zł
70 LL41003 THRUST BEARING AXK1104 40,11 zł
71 RB12620 INTERNAL GEAR 11,62 zł
72 RB12720 D RING 5,68 zł
73 RB70699 TIP AXIS A UNIT 1156,79 zł
74 RB70613 TWIST ASSY 4253,54 zł
75 RB12622 PLANETARY GEAR 7,58 zł
76 RB70642 SUN GEAR UNIT 36,32 zł
77 RB12623 WASHER, TWIST AXIS 5,68 zł
78 RB70617 TWISTING MOTOR 683,58 zł
79 BB40425 BOLT 3X10 1,54 zł
80 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
81 RB70684 MOTOR COVER UNIT 64,08 zł
82 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
83 BB41706 BOLT 4X10 1,98 zł
84 RB12634 COVER L(441T) 17,31 zł
85 BB40310 HEX BOLT 5X16 1,54 zł
86 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
87 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,81 zł
88 CC49308 HEX. NUT M4 0,81 zł
89 RB12690 SPECIFICATION LABEL 5,68 zł
90 CC49411 SPECIAL NUT M5(REPLACES TA15554) 1,54 zł
91 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,81 zł
92 RB70685 FRAME L ASSY(441T) 284,92 zł
93 RB81280 MAIN CURCUIT BOARD UNIT 1115,77 zł
94 RB12687 LABEL 57,42 zł
95 ZS00034 MAIN SWITCH UNIT(441) 77,79 zł
96 RB70626 POWER CORD ORANGE UNIT 17,31 zł
97 RB70637 SWITCH BASE ASSY 337,55 zł
98 RB70697 ELECTRODE UNIT 134,75 zł
99 AA05952 SCREW 2.6X10 0,81 zł
100 RB12674 MAGAZINE CAP 14,42 zł
101 RB70640 SENSOR CURCUIT BOARD F UNIT 313,58 zł
102 RB12673 MAGAZINE STOPPER SHAFT 28,66 zł
103 KK24186 COMPRESSION SPRING 4186 1,54 zł
104 RB12684 WIRE OPERATION LABEL 3,79 zł
105 JJ21601 C-RING 8 0,81 zł
106 FF52116 HOLLOW PIN 2116 13,25 zł
107 RB81296 MAGAZINE UNIT 64,08 zł
108 RB81295 MAGAZINE SUB ASSY 108,17 zł
109 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
110 KK34098 TORSION SPRING 4098 3,15 zł
111 FF43419 STEP PIN 3419 8,56 zł
112 RB12715 MAGAZINE PLATE 7,58 zł
113 RB12671 ROTARY SHAFT 22,08 zł
114 RB12672 MAGAZINE STOPPER 6,67 zł
115 FF21629 SPRING PIN 2X14 0,81 zł
116 RB81297 MAGAZINE COVER ASSY 231,29 zł
117 RB81299 MAGAZINE COVER UNIT 69,77 zł
118 AA05560 SCREW 3X12 CF 0,81 zł
119 HH14169 O-RING AS 568-003 1A 1,54 zł
120 EE39860 WASHER 5X2.6X1 4,69 zł
121 FF51713 HOLLOW PIN 1713 10,18 zł
122 RB12706 NOTICE LABEL 4,77 zł
123 KK34097 TORSION SPRING 4097 3,15 zł
124 RB12669 REEL PRESS 10,54 zł
125 FF31639 PARALLEL PIN 1639 1,54 zł
126 RB70641 SENSOR CURCUIT BOARD G UNIT 111,94 zł
127 AA31724 SCREW 2X8 0,90 zł
128 RB12667 MAGAZINE COVER CAP 12,35 zł
129 RB12688 441T LABEL 4,77 zł
130 RB12639 CURL GUIDE B 27,68 zł
131 RB70624 CURL GUIDE A UNIT 115,73 zł
132 FF51712 HOLLOW PIN 1712 6,22 zł
133 RB70666 WIRE GUIDE B UNIT 141,60 zł
134 RB12641 CURL GUIDE SHAFT 22,08 zł
135 KK34096 TORSION SPRING 4096 3,15 zł
136 RB12644 ARM C 17,31 zł
137 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
138 RB12642 FIXED CUTTER 167,19 zł
139 RB12723 CON-ROD GUIDE B 4,77 zł
140 RB12721 CON-ROD COVER 4,77 zł
141 RB12722 CON-ROD GUIDE A 5,68 zł
142 RB12643 CUTTER 182,62 zł
143 RB12724 CON-ROD BASE 5,68 zł
144 FF51711 HOLLOW PIN 1711 7,75 zł
145 BB40717 BOLT 3X20 CF 0,81 zł
146 RB70682 ARM B UNIT 204,70 zł
147 EE39857 WASHER 3.2X11X1 4,69 zł
148 RB12637 ARM B 34,43 zł
149 EE39858 WASHER 3.2X7X1 4,69 zł
150 RB12645 CUTTER LEVER A 19,20 zł
151 RB12648 CUTTER PIN 41,01 zł
152 RB70683 CUTTER LEVER A UNIT 102,21 zł
153 RB12647 CUTTER SHAFT 40,11 zł
154 RB12649 CON-ROD 12,35 zł
155 RB12646 CUTTER LEVER B 18,03 zł
156 JJ10509 E-RING 4 CF 0,81 zł
157 KK33398 TORSION SPRING 3398 3,96 zł
158 RB70621 ARM B ASSY 1005,72 zł
159 RB12663 SWITCH BLOCK 2,88 zł
160 KK24191 COMPRESSION SPRING 4191 2,35 zł
161 RB12815 WINDOW 9,46 zł
162 RB12080 TRIGGER (397) 10,54 zł
163 KK23656 COMPRESSION SPRING 3656 2,35 zł
164 RB12101 TRIGGER LOCK LEVER(397) 5,68 zł
165 RB70793 SWITCH HARNESS UNIT 171,25 zł
166 RB12665 RELEASE BUTTON BASE 7,58 zł
167 RB12664 RELEASE STOPPER 3,79 zł
168 RB12662 RELEASE BUTTON 4,77 zł
169 KK33401 TORSION SPRING 3401 1,54 zł
170 RB12725 SPONGE 3,79 zł
171 RB12635 COVER R(441T) 17,31 zł
172 RB12689 WARNING LABEL 5,68 zł
173 RB12661 BRAND PLATE 15,41 zł
174 BB40708 BOLT 5X25 2,52 zł
175 BB40716 BOLT 3X6 CF 2,35 zł
176 RB70629 FRAME R ASSY(441T) 281,04 zł
177 RB70616 JAW BASE ASSY 572,63 zł
178 RB12627 JAW B 112,67 zł
179 KK33249 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
180 RB12625 JAW BASE 22,08 zł
181 FF41864 STEP PIN 1864 10,18 zł
182 RB12626 JAW A 106,99 zł
11 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
24 JJ10514 E-RING 3 CF 0,81 zł
29 BB40824 BOLT 3X6 0,90 zł
14 EE39861 WASHER 4.3X9X1 4,69 zł
24 JJ10514 E-RING 3 CF 0,81 zł
25 RB70625 FEEDING GEAR B UNIT 375,68 zł
29 BB40824 BOLT 3X6 0,90 zł
53 RB12712 KEY 43,90 zł
56 RB12713 KEY B 35,34 zł
79 BB40425 BOLT 3X10 1,54 zł
79 BB40425 BOLT 3X10 1,54 zł
11 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
69 EE39865 WASHER 20X35X1 8,56 zł
75 RB12622 PLANETARY GEAR 7,58 zł
79 BB40425 BOLT 3X10 1,54 zł
79 BB40425 BOLT 3X10 1,54 zł
80 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
80 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
80 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
86 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
86 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
87 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,81 zł
86 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
88 CC49308 HEX. NUT M4 0,81 zł
88 CC49308 HEX. NUT M4 0,81 zł
88 CC49308 HEX. NUT M4 0,81 zł
91 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,81 zł
91 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,81 zł
91 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,81 zł
91 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,81 zł
11 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
99 AA05952 SCREW 2.6X10 0,81 zł
99 AA05952 SCREW 2.6X10 0,81 zł
80 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
82 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
83 BB41706 BOLT 4X10 1,98 zł
82 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
87 FF51710 HOLLOW PIN 1710 0,81 zł
88 CC49308 HEX. NUT M4 0,81 zł
79 BB40425 BOLT 3X10 1,54 zł
88 CC49308 HEX. NUT M4 0,81 zł
99 AA05952 SCREW 2.6X10 0,81 zł
29 BB40824 BOLT 3X6 0,90 zł
91 FF51714 HOLLOW PIN 1714 0,81 zł
99 AA05952 SCREW 2.6X10 0,81 zł
99 AA05952 SCREW 2.6X10 0,81 zł
90 CC49411 SPECIAL NUT M5(REPLACES TA15554) 1,54 zł
179 KK33249 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
181 FF41864 STEP PIN 1864 10,18 zł
137 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
137 BB40810 BOLT 3X16 0,90 zł
140 RB12721 CON-ROD COVER 4,77 zł

Zobacz także

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło