×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Wiązarka MAX RB218

Cena: 11 934,51 zł
Brutto

Wiązarka MAX RB218 służy do wiązania prętów zbrojeniowych, za pomocą drutu MAX TW898.

Ilość
Produkt dostępny

Wiązarka RB218

Cechy:

  • szybciej wiążę niż ręczne wiązanej

  • duża szybkość wiązania pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

  • LI-ION pojemność baterii

  • akumulator litowo-jonowy jest wolny od efektu pamięci, dzięki czemu można ładować baterię, wtedy kiedy wygodnie

  • bezszczotkowy silnik elektryczny oferuje wyższą wydajność i dłuższą żywotność

  • Zwiększa więzi na jednym ładowaniu do 35% w porównaniu ze starszym modelem silnika i nie wymaga naprawy spowodowane erozją pędzlem lub zabrudzenia komutatora

  • wykorzystując opcjonalny pasek przedłużający zmniejsza ryzyko urazów kręgosłupa

Zastosowanie:

  • nieruchomości komercyjne
  • hale
  • budownictwo drogowe
  • Mosty
  • rury grzewcze, promienniki

Specyfikacja:

model RB218
waga 2,4 kg
wymiary 305x105x290 mm
liczba splotów ze szpuli 150-210
średnica wiązanych prętów 9-21 mm
ilość splotów na węzeł 3 sploty
szybkość zawiązywania węzła powyżej 1s
liczba splotów z jednego ładowania akumulatora 2600 sztuk
czas ładowania baterii (pełne ładowanie) 35 min, 90% - 30min
typ akumulatora LI-LON
ID Kod części Nazwa części Cena Akcja
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
2 EE31122 WASHER 3X7 0,90 zł
3 RB12229 ARM B 90,86 zł
4 RB12230 WIRE GUIDE B 379,65 zł
5 FF41724 PIN 1724 40,74 zł
6 JJ10109 E-RING 2 0,90 zł
7 RB12090 CUTTER LEVER B(397) 11,89 zł
8 JJ10514 E-RING 3 CF 0,81 zł
9 RB10379 FIXED CUTTER 219,84 zł
11 RB12710 Shaft RB218/398/518 34,43 zł
12 RB10378 CUTTER 417,33 zł
13 RB10392 PIN 50,69 zł
14 AA22005 SCREW M3X5 0,90 zł
15 RB10525 WIRE GUIDE A 218,30 zł
16 RB70517 ARM A UNIT 419,85 zł
17 RB12228 CUTTER LEVER A 49,67 zł
18 RB12231 CONNECTING ROD 153,68 zł
19 RB10540 LEAF SPRING 13,79 zł
20 AA25113 PAN-HEAD SCREW 2X4 0,90 zł
21 RB70516 CURL ARM ASSY (RB217) 1732,21 zł
22 KK33370 SPRING 3370 7,75 zł
23 RB12003 SCREW 13,43 zł
24 RB12007 PIPE SPONGE 1,89 zł
26 JJ10101 E-RING 4 0,90 zł
27 RB81207 PIPE ASSY (RB217) 98,42 zł
28 RB70511 CURL GUIDE UNIT 167,19 zł
29 RB12010 CURL GUIDE COVER 12,89 zł
30 KK33365 TORSION SPRING 17,31 zł
31 RB12110 STOPPER SHAFT 51,02 zł
32 RB70510 CURL GUIDE ASSY (RB217) 322,59 zł
33 RB11102 HOOK 144,22 zł
34 RB81113 WS PIN 2.5X10 3,42 zł
35 RB12014 KEY 52,55 zł
36 RB12017 SLEEVE A 225,69 zł
37 RB12016 SLEEVE GUIDE 21,00 zł
38 RB70675 TIP AXIS B FOR RB217/218/397/398 258,05 zł
39 FF31599 PIN 1599 34,43 zł
40 KK23730 COMP. SPRING 3730 2,35 zł
41 RB12708 TIP AXIS A FOR RB217/218/397/398 194,96 zł
42 RB12015 SLEEVE B 220,38 zł
43 RB70412 CUTTER RING UNIT 147,91 zł
44 RB12091 CUTTER RING GUIDE 43,98 zł
45 JJ21011 C-RING 14 1,54 zł
46 RB81274 TIP AXIS ASSY 1228,44 zł
47 RB12020 SPRING COLLAR 10,54 zł
48 KK29026 COMP. SPRING 9026 3,69 zł
49 RB12019 BUMPER 5,68 zł
50 RB81177 TIP AXIS GUIDE ASSY 142,78 zł
51 JJ21603 C-RING 20 1,54 zł
52 RB10338 INTERNAL GEAR 8,75 zł
53 LL11181 BALL BEARING 6704 104,02 zł
54 RB70676 Planet Gage Unit FOR RB217/218/397/398 NEED TO USE 3XRB10341 81,22 zł
55 FF31589 PIN 1589 1,98 zł
56 RB10341 PLANET GEAR 8,75 zł
57 RB10484 GEAR PRESS WHEEL 2,44 zł
58 RB70418 SUN GEAR UNIT 117,54 zł
59 RB70413 TWISTING MOTOR 684,30 zł
60 AA21419 SCREW 3X8 1,98 zł
61 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
63 RB81246 REEL GUIDE ASSY 291,85 zł
64 RB12284 REEL GUIDE 12,89 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
66 RB11687 NUT PLATE 9,29 zł
67 BB41706 BOLT 4X10 1,98 zł
68 FF31563 PIN 1563 6,22 zł
69 KK34089 SPRING 4089 2,35 zł
70 RB81181 RATCHET COVER ASSY 247,96 zł
71 BB40715 BOLT 3X12 1,89 zł
72 RB12100 WARNING LABLE A 5,04 zł
73 RB70401 MOTOR COVER ASSY(397CE) 25,87 zł
74 FF41871 STEP PIN 1821 (was FF41821) 19,74 zł
75 KK34067 TORSION SPRING 4067 11,08 zł
76 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
77 BB40714 BOLT 3X50 3,15 zł
78 RB12031 JOINT 7,58 zł
80 RB81178 REEL HOLDER ASSY 52,55 zł
81 RB81179 REEL MAGAZINE 105,63 zł
82 RB12038 REEL STOPPER SPRING 4,33 zł
83 EE39184 WASHER 3.1X12X0.8 0,90 zł
84 RB12035 REEL STOPPER 7,04 zł
85 FF21240 PIN 2.5X6 0,90 zł
86 RB12036 STOPPER PLATE 6,13 zł
87 RB70427 REEL STOPPER ASSY 14,51 zł
88 RB81180 REEL MAGAZINE ASSY 96,44 zł
89 RB12099 PLATE B 44,98 zł
90 BB41707 BOLT 4X16 1,98 zł
91 EE11103 SPRING WASHER 2-4 0,90 zł
92 EE39825 plain washer 4.5x7.4x0.8 (replaces EE39121/EE39169) 3,69 zł
93 KK24175 COMP. SPRING 4175 3,15 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
95 RB10359 FEEDING GEAR B2 293,48 zł
96 RB10362 RELEASE LEVER 42,09 zł
97 FF41809 STEP PIN 1809 14,15 zł
98 FF51628 HOLLOW PIN 1628 14,15 zł
99 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
100 RB10357 FEEDING GEAR B1 342,33 zł
102 RB10364 WIRE GUIDE C 60,39 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
104 RB70434 PARTITION PLATE 27,76 zł
105 RB12045 PARTITION SPONGE 5,23 zł
106 RB12421 SPONGE SUPPORT 5,68 zł
107 RB70509 FEEDING GEAR A ASSY 103,30 zł
108 RB81266 FEEDING MOTOR ASSY 339,81 zł
109 RB81267 FEEDING ASSY 396,23 zł
110 RB10368 JAW A 102,84 zł
111 KK33249 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
112 RB10370 JAW BASE 19,02 zł
113 FF41822 STEP PIN 1822 8,65 zł
114 RB10369 JAW B 83,82 zł
115 RB70495 JAW BASE ASSY 247,06 zł
116 RB12238 ROTARY PIN 50,65 zł
117 RB81185 SOLENOID ASSY 151,70 zł
118 FF41855 PIN 1855 11,08 zł
119 JJ10106 E-RING 6 0,81 zł
120 RB12030 PLATE C 22,08 zł
121 RB12029 ROTARY PLATE 22,89 zł
122 FF21620 PIN 2X12 0,90 zł
123 RB70531 BRAKE ASSY 278,69 zł
124 BB40712 BOLT 4X8 3,15 zł
125 RB12025 REEL PRESS 108,07 zł
126 KK33373 SPRING 3373 3,15 zł
127 FF52114 HOLLOW PIN 2114 18,84 zł
128 RB70457 MAIN SWITCH UNIT(RB397) 45,88 zł
129 RB12234 DIAL LABEL 11,00 zł
131 RB81209 SWITCH BASE ASSY (RB217) 472,12 zł
132 RB12054 STEP PIN 10,54 zł
133 RB12053 RELEASE STOPPER 7,04 zł
134 RB12055 STOPPER BASE 10,54 zł
135 RB12056 SPONGE F 3,42 zł
136 RB81139 STOPPER BASE ASSY 32,63 zł
137 KK29133 COMPRESSION SPRING 9133 2,35 zł
138 BB40710 BOLT 3X8 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
141 RB12236 PLATE A 54,44 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
143 RB12521 NOTICE LABEL 4,96 zł
147 RB12226 COVER (RB217) 78,41 zł
148 RB81270 FRAME L ASSY(218) 454,09 zł
149 RB11987 WINDOW 11,00 zł
150 RB81195 RELAY BOARD UNIT 119,16 zł
151 RB81191 SENSOR CIRCUIT BOARD D UNIT 134,48 zł
152 AA31724 SCREW 2X8 0,90 zł
153 RB12080 TRIGGER (397) 10,54 zł
154 KK23656 COMPRESSION SPRING 3656 2,35 zł
155 RB12101 TRIGGER LOCK LEVER(397) 5,68 zł
156 RB70784 TRIGGER SWITCH UNIT(RB397) 37,22 zł
157 RB70473 SWITCH LEVER UNIT 20,28 zł
158 KK34083 SPRING 4083 2,62 zł
159 RB11686 SWITCH LEVER PIN 29,66 zł
160 RB70522 MAIN CIRCUIT BOARD UNIT (RB217) 1009,78 zł
161 RB70465 RELAY BOARD HARNESS UNIT 25,87 zł
162 RB70454 INTERFACE HARNESS UNIT(RB397 54,44 zł
163 RB81188 ELECTRODE UNIT 213,61 zł
164 RB70464 BATTERY SIGNAL HARNESS UNIT 9,46 zł
165 RB12224 COVER R (RB217) 78,41 zł
166 RB11983 LABEL CURL GUIDE 4,33 zł
167 RB11985 USAGE LABEL 3,79 zł
168 RB12237 LABEL, MAIN SWITCH 4,96 zł
169 RB12524 NAME LABEL (RB218CE) 249,04 zł
171 RB70599 FLAME R ASSY (218CE) 558,38 zł
173 RB81184 BELT HOOK ASSY 31,45 zł
174 RB12039 LED COVER 7,58 zł
175 BB41708 BOLT 4X10 3,15 zł
176 AA31722 SCREW 3X8 1,08 zł
177 AA31721 SCREW 3X6 0,81 zł
178 RB11141 LEAF SPRING GUIDE 11,54 zł
179 RB12423 RING CORE SPONGE 1,89 zł
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
33 RB11102 HOOK 144,22 zł
47 RB12020 SPRING COLLAR 10,54 zł
35 RB12014 KEY 52,55 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
111 KK33249 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
113 FF41822 STEP PIN 1822 8,65 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
146 BB41503 BOLT 3X8 3,15 zł
145 FF52111 PIN 2111 19,74 zł
180 RB81268 RING CORE UNIT 22,99 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
99 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
61 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
145 FF52111 PIN 2111 19,74 zł
146 BB41503 BOLT 3X8 3,15 zł
145 FF52111 PIN 2111 19,74 zł

Zobacz także

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło