×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Wiązarka MAX RB518

Cena: 12 160,22 zł
Brutto

Wiązarka MAX RB518 służy do wiązania prętów zbrojeniowych, za pomocą drutu MAX TW898.

Ilość
Produkt dostępny

Wiązarka RB518

Cechy

  • szybciej wiążę niż ręczne wiązanej

  • duża szybkość wiązania pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

  • LI-ION pojemność baterii

  • akumulator litowo-jonowy jest wolny od efektu pamięci, dzięki czemu można ładować baterię, wtedy kiedy wygodnie

  • bezszczotkowy silnik elektryczny oferuje wyższą wydajność i dłuższą żywotność

  • Zwiększa więzi na jednym ładowaniu do 35% w porównaniu ze starszym modelem silnika i nie wymaga naprawy spowodowane erozją pędzlem lub zabrudzenia komutatora

  • wykorzystując opcjonalny pasek przedłużający zmniejsza ryzyko urazów kręgosłupa

Zastosowanie:

  • nieruchomości komercyjne
  • hale
  • budownictwo drogowe
  • Mosty
  • rury grzewcze, promienniki

Specyfikacja:

model RB518
waga 2,4 kg
wymiary 305x105x305 mm
liczba splotów ze szpuli 120
średnica wiązanych prętów 32-51 mm
ilość splotów na węzeł 3-4 sploty
szybkość zawiązywania węzła ok. 1s
liczba splotów z jednego ładowania akumulatora 2,400-2,200 sztuk
czas ładowania baterii (pełne ładowanie) 35 min, 90% - 30min
typ akumulatora LI-LON
ID Kod części Nazwa części Cena Akcja
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
2 EE31122 WASHER 3X7 0,90 zł
3 RB12263 ARM B 67,87 zł
4 AA22005 SCREW M3X5 0,90 zł
5 RB11811 WIRE GUIDE A 426,33 zł
6 RB11798 WIRE GUIDE B 627,88 zł
7 RB12090 CUTTER LEVER B(397) 11,89 zł
8 JJ10109 E-RING 2 0,90 zł
9 RB11815 FIXED CUTTER 275,63 zł
10 FF44120 PIN 4120 77,79 zł
11 RB11818 CUTTER 224,79 zł
12 RB81222 ARM A UNIT (517) 478,89 zł
13 RB11800 LEAF SPRING 17,66 zł
14 AA25113 PAN-HEAD SCREW 2X4 0,90 zł
15 JJ10514 E-RING 3 CF 0,81 zł
16 RB12228 CUTTER LEVER A 49,67 zł
17 RB12265 CONNECTING ROD 44,98 zł
18 RB10392 PIN 50,69 zł
19 AA71408 SCREW 3 X 3 0,90 zł
20 FF51667 PIN 1667 54,08 zł
21 RB11814 WIRE GUIDE SCREW 89,59 zł
22 KK33370 SPRING 3370 7,75 zł
23 RB12003 SCREW 13,43 zł
24 RB12007 PIPE SPONGE 1,89 zł
26 JJ10101 E-RING 4 0,90 zł
27 RB81219 PIPE ASSY (517) 144,22 zł
28 RB81224 CURL GUIDE UNIT (517) 203,97 zł
29 RB12010 CURL GUIDE COVER 12,89 zł
30 KK33365 TORSION SPRING 17,31 zł
31 RB12110 STOPPER SHAFT 51,02 zł
32 RB81217 CURL GUIDE ASSY (517) 268,05 zł
33 RB11816 HOOK 207,30 zł
34 RB81113 WS PIN 2.5X10 3,42 zł
35 RB12014 KEY 52,55 zł
36 RB12280 SLEEVE A 132,77 zł
37 RB12279 SLEEVE GUIDE 43,98 zł
38 RB81242 TIP AXIS B 268,51 zł
39 RB10115 KEY B (FOR RB213/215/392/395/515/517/518) 34,26 zł
40 KK23730 COMP. SPRING 3730 2,35 zł
41 RB12281 TIP AXIS A FOR RB517/518 145,39 zł
42 RB12015 SLEEVE B 220,38 zł
43 RB70412 CUTTER RING UNIT 147,91 zł
44 RB12091 CUTTER RING GUIDE 43,98 zł
45 JJ21011 C-RING 14 1,54 zł
46 RB81247 TIP AXIS ASSY (WAS rb81176) 1159,67 zł
47 RB12020 SPRING COLLAR 10,54 zł
48 KK29026 COMP. SPRING 9026 3,69 zł
49 RB12019 BUMPER 5,68 zł
50 RB81177 TIP AXIS GUIDE ASSY 142,78 zł
51 JJ21603 C-RING 20 1,54 zł
52 RB10338 INTERNAL GEAR 8,75 zł
53 LL11181 BALL BEARING 6704 104,02 zł
54 RB70681 Planet Gage Unit FOR RB517/518 NEED TO USE 4X RB10341(WAS RB70408) 81,22 zł
55 FF31589 PIN 1589 1,98 zł
56 RB10341 PLANET GEAR 8,75 zł
57 RB10484 GEAR PRESS WHEEL 2,44 zł
58 RB70418 SUN GEAR UNIT 117,54 zł
59 RB70558 TWISTING MOTOR (RB517) 867,90 zł
60 AA21419 SCREW 3X8 1,98 zł
61 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
62 RB81248 WIRE GUIDE A ASSY 755,23 zł
63 RB81246 REEL GUIDE ASSY 291,85 zł
64 RB12284 REEL GUIDE 12,89 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
66 RB11687 NUT PLATE 9,29 zł
67 BB41706 BOLT 4X10 1,98 zł
68 FF31563 PIN 1563 6,22 zł
69 KK34089 SPRING 4089 2,35 zł
70 RB81181 RATCHET COVER ASSY 247,96 zł
71 BB40715 BOLT 3X12 1,89 zł
72 RB12608 WARNING LABEL A (CE) 5,68 zł
73 RB70612 MOTOR COVER ASSY (398CE) 30,47 zł
74 FF41871 STEP PIN 1821 (was FF41821) 19,74 zł
75 KK34067 TORSION SPRING 4067 11,08 zł
76 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
77 BB40714 BOLT 3X50 3,15 zł
78 RB12031 JOINT 7,58 zł
79 RB12710 Shaft RB218/398/518 (WAS RB11846+FF51686) 34,43 zł
80 RB81178 REEL HOLDER ASSY 52,55 zł
81 RB81179 REEL MAGAZINE 105,63 zł
82 RB12038 REEL STOPPER SPRING 4,33 zł
83 EE39184 WASHER 3.1X12X0.8 0,90 zł
84 RB12035 REEL STOPPER 7,04 zł
85 FF21240 PIN 2.5X6 0,90 zł
86 RB12036 STOPPER PLATE 6,13 zł
87 RB70427 REEL STOPPER ASSY 14,51 zł
88 RB81180 REEL MAGAZINE ASSY 96,44 zł
89 RB12099 PLATE B 44,98 zł
90 BB41707 BOLT 4X16 1,98 zł
91 EE11103 SPRING WASHER 2-4 0,90 zł
92 EE39825 plain washer 4.5x7.4x0.8 (replaces EE39121/EE39169) 3,69 zł
93 KK24175 COMP. SPRING 4175 3,15 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
95 RB10359 FEEDING GEAR B2 293,48 zł
96 RB10362 RELEASE LEVER 42,09 zł
97 FF41809 STEP PIN 1809 14,15 zł
98 FF51628 HOLLOW PIN 1628 14,15 zł
99 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
100 RB10357 FEEDING GEAR B1 342,33 zł
102 RB10364 WIRE GUIDE C 60,39 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
104 RB70434 PARTITION PLATE 27,76 zł
105 RB12045 PARTITION SPONGE 5,23 zł
106 RB12421 SPONGE SUPPORT 5,68 zł
107 RB70509 FEEDING GEAR A ASSY 103,30 zł
108 RB81266 FEEDING MOTOR ASSY 339,81 zł
109 RB81267 FEEDING ASSY 396,23 zł
110 RB10368 JAW A 102,84 zł
111 KK33249 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
112 RB10370 JAW BASE 19,02 zł
113 FF41822 STEP PIN 1822 8,65 zł
114 RB10369 JAW B 83,82 zł
115 RB70495 JAW BASE ASSY 247,06 zł
116 RB12238 ROTARY PIN 50,65 zł
117 RB81185 SOLENOID ASSY 151,70 zł
118 FF41855 PIN 1855 11,08 zł
119 JJ10106 E-RING 6 0,81 zł
120 RB12030 PLATE C 22,08 zł
121 RB12029 ROTARY PLATE 22,89 zł
122 FF21620 PIN 2X12 0,90 zł
123 RB70531 BRAKE ASSY 278,69 zł
125 RB12025 REEL PRESS 108,07 zł
126 KK33373 SPRING 3373 3,15 zł
127 FF52114 HOLLOW PIN 2114 18,84 zł
128 RB70457 MAIN SWITCH UNIT(RB397) 45,88 zł
129 RB12267 LABEL, TORQUE DIAL (517) 12,35 zł
131 RB81232 SWITCH BASE ASSY (517) 555,41 zł
132 RB12054 STEP PIN 10,54 zł
133 RB12053 RELEASE STOPPER 7,04 zł
134 RB12055 STOPPER BASE 10,54 zł
135 RB12056 SPONGE F 3,42 zł
136 RB81139 STOPPER BASE ASSY 32,63 zł
137 KK29133 COMPRESSION SPRING 9133 2,35 zł
138 BB40710 BOLT 3X8 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
141 RB12236 PLATE A 54,44 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
143 RB12521 NOTICE LABEL 4,96 zł
145 FF52111 PIN 2111 19,74 zł
146 BB41503 BOLT 3X8 3,15 zł
147 RB11979 COVER L(397) 25,87 zł
148 RB81269 FRAME L ASSY(518) 441,66 zł
149 RB11987 WINDOW 11,00 zł
150 RB81195 RELAY BOARD UNIT 119,16 zł
151 RB81191 SENSOR CIRCUIT BOARD D UNIT 134,48 zł
124 BB40712 BOLT 4X8 3,15 zł
152 AA31724 SCREW 2X8 0,90 zł
153 RB12080 TRIGGER (397) 10,54 zł
154 KK23656 COMPRESSION SPRING 3656 2,35 zł
155 RB12101 TRIGGER LOCK LEVER(397) 5,68 zł
156 RB70784 TRIGGER SWITCH UNIT(RB397) 37,22 zł
157 RB70473 SWITCH LEVER UNIT 20,28 zł
158 KK34083 SPRING 4083 2,62 zł
159 RB11686 SWITCH LEVER PIN 29,66 zł
160 RB70606 MAIN CIRCUIT BOARD UNIT(RB518) 1121,72 zł
161 RB70465 RELAY BOARD HARNESS UNIT 25,87 zł
162 RB70454 INTERFACE HARNESS UNIT(RB397 54,44 zł
163 RB81188 ELECTRODE UNIT 213,61 zł
164 RB70464 BATTERY SIGNAL HARNESS UNIT 9,46 zł
165 RB11981 COVER R (397) 25,87 zł
166 RB11983 LABEL CURL GUIDE 4,33 zł
167 RB11985 USAGE LABEL 3,79 zł
168 RB12237 LABEL, MAIN SWITCH 4,96 zł
169 RB12501 518 LABEL (RB518CE) 136,28 zł
171 RB70594 FRAME R ASSY(518CE) 490,43 zł
173 RB81184 BELT HOOK ASSY 31,45 zł
174 RB12039 LED COVER 7,58 zł
175 BB41708 BOLT 4X10 3,15 zł
176 AA31722 SCREW 3X8 1,08 zł
177 RB12423 RING CORE SPONGE 1,89 zł
178 RB81268 RING CORE UNIT 22,99 zł
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
33 RB11816 HOOK 207,30 zł
35 RB12014 KEY 52,55 zł
39 RB10115 KEY B (FOR RB213/215/392/395/515/517/518) 34,26 zł
61 FF51817 HOLLOW PIN 1817 7,12 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
65 AA05555 SCREW 3X6 CF 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
102 RB10364 WIRE GUIDE C 60,39 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
19 AA71408 SCREW 3 X 3 0,90 zł
1 BB40481 BOLT 3X5 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
99 EE32104 WASHER 2-3 0,90 zł
103 CC41104 HEX.NUT 1-3 0,90 zł
94 JJ10113 E-RING 2.5 0,90 zł
111 KK33249 TORSION SPRING 3249 9,73 zł
113 FF41822 STEP PIN 1822 8,65 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
140 BB40709 BOLT 3X16 3,15 zł
145 FF52111 PIN 2111 19,74 zł
145 FF52111 PIN 2111 19,74 zł
146 BB41503 BOLT 3X8 3,15 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
142 CC42512 HEX NUT 1A M4 0,90 zł
47 RB12020 SPRING COLLAR 10,54 zł

Zobacz także

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło