×

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i umożliwiają takie funkcje, jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Możesz dostosować wszystkie ustawienia ciasteczek samodzielnie w lewym górnym rogu (obok adresu www)

Nazwa ciasteczka Akceptuję
Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - - PKBR PRO ALL in 1 Te moduły pomagają witrynie osiągnąć zgodność z GDPR dzięki dodaniu funkcji zgodnych z prawem.

Gwoździarka gazowa MAX GS690RH

Cena: 0,00 zł
Brutto

Służy do wbijania gwoździ o ściętych łbach, w rozmiarze 50mm x 2,9 mm do 90mm x 3,3mm,

połączonych plastikową taśmą pod kątem 21 stopni

Ilość
Produkt dostępny

Gwoździarka gazowa MAX GS690RH

Cechy:

  • łatwa konfiguracja

  • bez przewodów, bez sprężarek

  • z solidnym aluminiowym magazynkiem waży zaledwie 3,5 kg

  • jej moc pozwala na wbijanie gwoździ w rozmiarze do 90 x 3,3mm

  • sterowanie głębokością Otwierana końcówka i magazynek pozwalają na usuwanie zatorów

  • spiczaste zęby ułatwiające łączenie na gwoździe wbijane ukośnie

  • łatwe do uzupełnienia ogniwo paliwowed

  • dioda LED informująca o konieczności naładowania akumulatora

  • akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy

  • konfigurowalny zaczep na pasek (dla lewo i praworęcznych)

  • proste ładowanie gwoździ

Zastosowanie:

  • ramy

  • łączenia

  • krokwie

  • podsufitki

  • schody

  • konstrukcje pomostów

Specyfikacja:

model GS690RH
waga 3,5 kg
wymiary 382mm (wys.) x 111mm (szer.) x 379mm (dł.)
pojemność 32 gwoździ w jednej taśmie
tryb wystrzeliwania sekwencyjne
rodzaj akumulatora Niklowo-metalowo-wodorkowa 6 V DC 1.5 Ah
czas ładowania max. 150 minut
żywotność akum./ładowanie ok. 4500 gwoździ
żywotność ogniwa paliwowego ok. 1100 gwoździ ( 26C)
ID Kod części Nazwa części Cena Akcja
1 BB40401 BOLT 5 X 22 1,62 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
3 FF51520 PIN 1520 3,69 zł
4 GN10002 AIR FILTER COVER 6,22 zł
5 GN11038 GN11096 REPLACED AIR FILTER 12,16 zł
6 GN10001 CYLINDER CAP 13,35 zł
7 JJ22409 INTERNAL LOCK RING 22 1,54 zł
8 EE39719 PLANE WASHER 15X21.8X0.5 2,08 zł
9 GN10448 MOTOR BUFFER 5,14 zł
10 GN10449 MOTOR SLEEVE 6,40 zł
11 AA01701 PAN HEAD SCREW 4X8 WITH WASHER 0,90 zł
12 GN70098 MOTOR UNIT 367,12 zł
13 GN80036 SPARK PLUG ASSY 64,08 zł
14 GN10026 WASHER 2,44 zł
15 GN10442 NOZZLE 3,15 zł
16 GN10465 CYLINDER HEAD 68,06 zł
17 GN70137 CONNECTION BOARD UNIT 25,95 zł
19 HH14165 O-RING AS568-229A 7,66 zł
20 GN70001 FAN UNIT 41,65 zł
21 AA71406 SCREW 4X4 0,90 zł
22 GN10463 COMBUTION CHAMBER 195,59 zł
23 GN10456 AIR DAM 7,66 zł
24 GN10018 RETAINING RING 13,35 zł
25 GN70075 MAIN PISTON UNIT 266,61 zł
26 GN10021 PISTON RING 42,36 zł
27 GN10691 BUMPER 30,74 zł
28 HH19606 0-RING 42,36 zł
29 GN80138 CYLINDER UNIT 521,88 zł
30 GN10457 TRIGGER GUIDE 4,06 zł
31 GN10437 WARNING LABEL 3,15 zł
32 0,00 zł
33 GN10016 MID-CHECK SPRING 6,22 zł
34 GN11102 MID-CHECK RETAINING RING 14,15 zł
35 BB41407 SCREW M5X8 1,54 zł
36 GN11204 CAGE 116,09 zł
37 KK83009 CONICAL SPRING 3009 3,15 zł
38 GN10043 LOCK-OUT BAR 7,31 zł
39 GN80046 GN80046 REPLACED BODY 168,73 zł
40 GN10060 INSERT NUT 13,35 zł
41 GN70074 CONTACT ARM UNIT 58,50 zł
42 FF31572 PIN 1572 3,15 zł
43 GN10424 SPRING COLLAR 3,15 zł
44 0,00 zł
45 KK44021 SPIRAL SPRING 4021 28,30 zł
46 EE39609 RUBBER WASHER 1.8X6X2 1,54 zł
47 FF21239 PIN 4X12 1,81 zł
48 GN70125 GN70116 REPALCED DUST SHIELD 73,28 zł
49 BB40405 BOLT 5X25 1,54 zł
50 GN10455 ACTUATOR 13,35 zł
51 GN11163 GRIP R 57,42 zł
52 GN11162 GRIP L 52,91 zł
53 BB40408 BOLT 5X14 1,54 zł
54 GN70129 TRIGGER SWITCH UNIT 62,02 zł
55 KK23975 COMP. SPRING 3913 2,08 zł
56 GN70044 TRIGGER ASSY 31,37 zł
57 GN10460 SAFETY CAM 9,02 zł
58 GN10042 STAFTY CAM BUSHING 25,06 zł
59 GN70131 CONTROL UNIT 437,97 zł
60 EE39172 WASHER 5.1X12X1.2 7,04 zł
61 CC42404 NUT M4 0,90 zł
62 CC49411 SPECIAL NUT M5(REPLACES TA15554) 1,54 zł
63 BB40441 HEX.BOLT 4X12(REPLACES TA15539) 0,90 zł
64 GN10059 ELECTRODE BLOCK 7,04 zł
65 GN10058 ELECTRODE PLATE 5,50 zł
66 AA01106 SCREW 3X6 WITH WASHER 0,90 zł
67 FF31603 PIN 1603 6,22 zł
68 GN10423 PUSHER 10,18 zł
69 GN10425 LOCK PLATE 5,85 zł
70 KK23932 COMP. SPRING 3932 1,54 zł
71 AA74403 SCREW 4 X 5 0,90 zł
72 EE39721 DIAL ADJUSTER WASHER 2,35 zł
73 BB40822 HEX BOLT 5X9 5,85 zł
75 GN10440 ADJUSTER STOPPER 0,90 zł
76 FF21221 ROLL PIN 3X25 0,90 zł
77 GN10416 NOSE 431,93 zł
78 GN10467 TAIL COVER (CE) 10,46 zł
79 GN10429 ADJUST DIAL 2,35 zł
80 GN11156 CONTACT BOLT 44,17 zł
81 GN10431 NAIL GUIDE 14,87 zł
82 GN10432 NAIL COVER 19,66 zł
83 GN10433 NAIL STOPPER 5,23 zł
84 GN10434 PUSHER STOPPER 6,22 zł
85 GN10435 TAIL HANGER 8,12 zł
86 GN10438 CONTACT NUT 16,22 zł
87 GN80165 BATTERI ASSY 135,29 zł
88 GN10051 BELT HOOK 14,15 zł
89 0,00 zł
90 KK23643 COMPRESSION SPRING 3643 1,54 zł
91 GN70128 MOTOR SWITCH UNIT 63,10 zł
92 AA31101 SCREW 3X10 0,90 zł
93 GN11161 SWITCH LEVER 8,56 zł
94 GN10084 SWITCH PLATE 2,52 zł
95 FF31293 ACTUATION PIN 5,85 zł
96 GN10761 SPONGE SPACER 1,54 zł
97 GN70013 POWER CORD HARNESS NUIT 7,31 zł
98 GN10083 LED LENS 5,14 zł
100 GN10085 RUBBER BUSHING 9,91 zł
101 LL71806 STEEEL BALL 3 1,54 zł
102 GN80184 ADAPTER BASE 126,73 zł
103 GN70368 Charger Base 285,19 zł
104 GN10422 PUSHER HOLDER 9,29 zł
105 GN10466 MAGAZINE (CE) 153,59 zł
106 GN10468 NAME LABEL 2,35 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
3 FF51520 PIN 1520 3,69 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
9 GN10448 MOTOR BUFFER 5,14 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
30 GN10457 TRIGGER GUIDE 4,06 zł
35 BB41407 SCREW M5X8 1,54 zł
2 EE31121 WASHER 1-5 (BLACK) 0,90 zł
53 BB40408 BOLT 5X14 1,54 zł
53 BB40408 BOLT 5X14 1,54 zł
53 BB40408 BOLT 5X14 1,54 zł
53 BB40408 BOLT 5X14 1,54 zł
60 EE39172 WASHER 5.1X12X1.2 7,04 zł
61 CC42404 NUT M4 0,90 zł
62 CC49411 SPECIAL NUT M5(REPLACES TA15554) 1,54 zł
65 GN10058 ELECTRODE PLATE 5,50 zł
66 AA01106 SCREW 3X6 WITH WASHER 0,90 zł
73 BB40822 HEX BOLT 5X9 5,85 zł
92 AA31101 SCREW 3X10 0,90 zł
92 AA31101 SCREW 3X10 0,90 zł
96 GN10761 SPONGE SPACER 1,54 zł
96 GN10761 SPONGE SPACER 1,54 zł
96 GN10761 SPONGE SPACER 1,54 zł

Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło